Sevgiforum - Kişisel Gelişm - Psikoloji

PVC Yer Döşemeleri 2022

PVC Yer Döşemeleri geniş bir kullanım alanına sahip olan bir kaplama malzemesi olarak zeminlerde de kullanılır. Ham madde olarak kullanılan PVC, yer döşemelerinde yapısı gereği kolay uygulanabilir olması öne çıkan özelliğidir. PVC leke tutmayan bir malzeme olarak temizliği de kolay olmaktadır. Spor salonlarında, hastanelerde, okullarda pürüzsüz yüzeye sahip olması sayesinde sıklıkla tercih edilir. PVC yer döşemeleri dış etkenlere dayanıklılığının yanı sıra bakım kolaylığı sunmaktadır. Kalabalık iç mekan zeminlerinde kullanım açısından da kolaylık sağlayan bir yapıya sahiplerdir.

Neden pvc yer döşemeleri?

  • Kolay uygulanması
  • Kullanım ömrünün uzun olması
  • Sağlığa uygun olması
  • Çeşitliliğin fazla olması

PVC Yer Döşeme Çeşitleri​

PVC yer döşemeleri renk ve desen bakımından oldukça çeşitlidir. PVC zemin kaplamalar zengin çeşit ve renk seçenekleri sunar. Kaplama yapacağınız alan ile uyumlu desenleri tercih edebilirsiniz. Hijyenik ve temizlenmesi kolay olması sebebiyle mutfaklarınız için tercih edebilirsiniz. Bu nedenle hastanelerde de yaygın bir kullanıma sahiptirler. PVC zemin kaplamasının içerisine sıvı geçmemekte olup zeminde kalmasını sağlamaktadır. PVC malzemeden elde edilen yer döşemeleri kabarma yapmamaktadır. Malzemenin rutubetlenmesi ve küflenmesi söz konusu değildir

PVC yer Döşeme Fiyatları​

Bir çok model ve deseni ile farklı fiyatlarla sunulan uygun yer döşemelerini uygun fiyata almak mümkün. Renk ve kalite seçeneklerine göre fiyatlar değişkendir. PVC yer döşemeleri sıvıya ve ısıya karşı dayanıklılık gösteren bir yapıda olduğu için çok yaygın kullanılmaktadır. Bu yanmaz ve su geçirmezlik özelliği dolayısıyla dünya piyasasında son zamanlarda önemli bir yer edinmiştir. Zemin kaplamalarının çok sayıda modeli olması her ortama uyumlu olması açısından büyük avantaj sağlıyor. Kataloglardan renk ve desen seçimi yapılabilmektedir. Böylece duvar ve eşyaların renkleri ile uyumlu bir yer döşemesini tercih edebilirsiniz.

​Pimapen Bakımı Nasıl Yapılmalıdır isimli makalemiz ilginizi çekebilir.

PVC Yer Döşemeleri 2022 - Sevgiforum

Sevgiforum - Kişisel Gelişm - Psikoloji