Sevgi Forum !

ikra

Yönetici
23 Ocak 2015
606
662

Sevgi Forum ! Tanıtım


SevgiForum.com; Barış ve sevgi temelleri üzerine kurulan bir bir platformdur. Binlerce çiçekten toplanan bal misali, güvenilir dini kaynaklardan alınan çeşitli bilgilerin harmanlanarak okuyucuya sunulduğu bu platform, ruhunu doyurmak isteyenlere hitap eden manevi bir sofradır.

Namaz, zekat ve diğer ibadetler; her Müslümanın mükellef olduğu ahlâkî vazifeler, Asr-ı Saadet ve dualar başta olmak üzere muhtelif İslami konularla ilgili zengin içeriklerin yer aldığı Sevgi Forum, yüce dinimizin güzelliklerini en iyi şekilde yansıtmayı gâye edinmiştir. Herkesin bu dünyada kimi seviyorsa âhirette de onunla beraber olacağının bilincinde olan SevgiForum.com, daha çok kişinin İslam’ı tanıması ve sevmesi için bu kutlu yola adım atmıştır ve üyelerinin teveccühüyle her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Akaid, fıkıh, tasavvuf gibi İslami kategorilerle ilgili kalpleri nurlandıran ve akıllardaki soru işaretlerini gideren doyurucu yazıların yanı sıra Sevgi Forum; kişisel gelişim, psikoloji, sevgi ekseni, güzel sözler ve edebiyat hakkında da her biri denizin dibinde saklanmış incilere benzeyen daha evvel hiç duyulmamış orijinal içerikleriyle okurlarına ruhani bir ziyafet sunmaktadır. Kullanıcılarını sevgi ekseni etrafında toplayan, huzurlu atmosferiyle gönüllerinde tatlı bir meltem estiren SevgiForum.com, herkesin istifade edebileceği bir motivasyon kaynağı ve ilim yuvasıdır.Üyelerin fikirlerini saygı çerçevesinde paylaştığı Sevgi Forum, her konunun değişik perspektiflerden ele alındığı renkli, cıvıl cıvıl bir ortamdır. Sevgi Forum, İslami siteler içerisinde hızla yükselirken daha fazla kişiye ulaşabilmek, daha çok insanın dünyâ ve âhiret saadetine vesile olabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Tüm içerikleri titizlikle hazırlanan Sevgi Forum, yanlış bilgilerden tamamen uzak kalarak her zaman temiz, nezih bir mekan olmayı ilke edinmiştir. Sevgi Forum’un amacı, insanların hem kişisel açıdan kendilerini geliştirmelerine hem de İslam’ı doğru bir şekilde yaşayabilmelerine destek olmaktır.
 
21 Haz 2020
20
14

Bu konuda herkes elini taşın altına koymalıdır. Mesela forumda okuduğumuz paylaşımları en azından akrabalarımızla, arkadaşlarımızla paylaşarak yayılmasına vesile olmamız mümkündür. Onların da kendi çevresiyle paylaştığını ve bu halkanın böyle genişlediğini düşünürsek Sevgi Forum'da yayınlanan içeriklerin kısa zamanda daha çok kişiye ulaşması kolaylaşacaktır. Sonuçta herkes elinden geleni yapmaktan sorumludur. Sosyal medyada her gün hayatımızın her ânını paylaşırken İslami bilgileri de paylaşmak zor gelmemelidir.
 
Üst