Sevgi Forum Hakkımızda

ikra

Yönetici
23 Ocak 2015
605
662

sevgiforum.com-tanitim.pngSevgi Forum sizlere her zaman en doğru ve kaliteli bilgiyi sağlamak maksadıyla kurulmuş bir gönüllülük hareketidir. Sitemizde her bilgi en son aşamasına kadar araştırılmakta ve bu şekilde sizlere sunulmaktadır. Platformumuz içerisinde gönül bağlarını kuvvetlendirecek birçok güzel içerik bulunmasının yanı sıra manevi anlamda aklınıza gelebilecek birçok sorunun da cevabı bulunuyor.

Site içerisinde kullanıcıların birbiri ile iletişim kurabilecekleri, paylaşımlara yorum yapabilecekleri, birbirlerine fikir danışabilecekleri forum hizmeti de bulunuyor. Ayrıca dini bilgilerin yanı sıra bu şekilde yaşam sonucunda nasıl bir huzur ve mutluluğun bizi beklediğini anlatan içerikler de sizlere sunuluyor.


Sevgi Forum Üyelik


Sitenin içerisinde gezinti yapmak ve forumlara katılım sağlamak ancak üyelik oluşturulması ile sağlanabiliyor. Üyelik esnasında sizlerden asla özel bilgileriniz talep edilmiyor. Belirli kurallar çerçevesinde hareket edilebilecek olan sitede bu kuralların kabul edilmesi şartı ile üyelik açılabiliyor. Sitenin kurgusuna aykırı kin, şiddet ve benzeri söylemlerin paylaşılması editörler tarafından engelleniyor.Üyeler kendileri istedikleri konuların açılmasını editör onayı ile birlikte sağlayabiliyor. Site kurallarına uygun şekilde açılmakta olan konular kabul edilerek tüm üyelerin ulaşması adına onaylanıyor. Böylece insanlar normal şartlar altında ulaşabileceklerinden çok büyük kitlelere kısa bir süre içerisinde ulaşabiliyor. Site içerisinde çeşitli kategoriler bulunuyor. Bu kategorilere uygun başlık açılması da ayrıca sitenin üyelerinden beklentisi. Sağlıklı olarak yaşamın sürdürülmesi adına maddi ve manevi paylaşımlara ve kişisel gelişim konularına da sitede yer veriliyor. Amaç olarak birçok kişinin birbirine bir şeyler öğretmek istediği, uzun yıllardan beri eksikliği hissedilmekte olan bir proje olarak sevgiforum sitemiz önemli bir misyon sergiliyor.

Mutlu olmanın oldukça zorlaşmakta olduğu bu zaman zarfında mutluluğa bir adım daha yaklaştıracak olan öneriler sitenin temel taşı pozisyonunda. Site içerisinde mutluluğu bulmuş ve sırrını birçok kişi ile paylaşmak isteyen kullanıcılar paylaşımları ile diğer üyelere yardımcı olmaktadır.

Web sitemizde yeni üye olanlar gün içerisinde diğer üyelerinde göreceği şekilde ilan ediliyor. Ayrıca yönetim kadrosuna ulaşmak da oldukça kolay, site ile ilgili her hangi bir sıkıntı veya şikayetin bulunması durumunda editörlere ulaşmak oldukça basit. Böylelikle sitenin gelişmesinde fikirleri olan veya her hangi bir konu ile ilgili şikayeti bulunan kullanıcılar her hangi bir engel bulunmadan iletişim kurmaları mümkün oluyor.
 
11 Haz 2020
71
89

Forumda paylaşılan güzel içeriklerin tüm üyelere bir motivasyon ve umut kaynağı olacağına inanıyorum. Forumda yer alan paylaşımlardan herkesin manevi olarak istifade edeceğini düşünüyorum. Emeği geçenlere teşekkürler.
 
Üst