Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

23 Eki 2012
13
6

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

ikra

Yönetici
23 Ocak 2015
605
662

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Hayırlı Bayramlar

11 Nis 2020
23
12

Mutluluk, huzur, hayırlarla dolu bugünden daha güzel yarınlar diliyorum mübarek Kurban Bayramınızı Kutluyorum.

26 Tem 2019
92
45

İsmail'sen, Azrail den korkun niye
Selam olsun Hak yoluna kurban olan
bunca Şehit ve Gazilere.
Kurban Bayramımız ve Cumamız Mübarek Olsun.

Zeynep

Editör
4 Eyl 2016
163
74

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Hayırlı Bayramlar

Angelica

Editör
17 Eyl 2015
39
24

Bayramınız mübarek olsun büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öpüyorum allah a emanet olun...

Editör

Editör
13 Eyl 2019
84
59

Tüm İslam aleminin bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Kurban bayramınız mübarek olsun.

3 Ocak 2015
10
13

HAYIRLI BAYRAMLAR...Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Tadalalım, varalım yüce Allah”a. Erişelim birlikte nice bayramlara Mübarek kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlar sağlıklı mutlu bayramlar dilerim...

13 Eyl 2019
106
24

Mübarek KURBAN BAYRAMINIZI kutlar; Bayramın size,ailenize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini yüce Allah'tan niyaz ederim.