Çekim Yasası Nasıl Kullanılır?


cekim-yasasi-nasil-kullanilir.jpg


Çekim Yasası Nasıl Kullanılır?
Cazibe kanunu, hayatınızda meydana gelen her olumlu ya da olumsuz olayın size çekildiğini belirtmektedir. Cazibe yasasını kullanarak, evrende ortaya koyduğunuz olumlu düşünceleri ve eylemleri geri alabilirsiniz.

Zihnini rahatlat
5 ila 10 dakika meditasyon yapın . Bunu yapmak beyin gücünü artıracak ve zihninizi rahat durumda alacaktır. Bu adım isteğe bağlıdır, ancak önerilir.

Ne istediğine emin ol ve karar verdiğinde lütfen kendinden şüphe etme

Evrendeki düşüncelerin yarattığı bir istek gönderdiğinizi ve bu nedenle düşüncelere cevap verdiğini unutmayın. Tam olarak ne istediğini biliyorum. Eğer açık / emin değilseniz, Evren net olmayan bir frekans alacaktır ve size istenmeyen sonuçlar gönderecektir. Öyleyse bunun güçlü bir coşkuya sahip olduğundan emin olun.

Evrenden bunun için sor
isteğinizi yapın. Evrene istediğin şeyin bir resmini gönder. Evren cevap verecektir.

Dileklerini yaz
“Bu kadar mutlu ve minnettarım ki şimdi …” ile başlayın ve Evren’e istediğiniz şeyi söyleyen cümleyi (ya da paragrafı) bitirin. Şu an olduğu gibi şimdiki zamanda yazın.

Hisset
Dileklerini aldıktan sonra şimdi olacakmış gibi hisset. Şimdi davranıyormuş gibi davranmalı, konuşmalı ve düşünmelisin.

Şükran göster
Evrenin size verdiği her şeyi yazın. Zaten sahip olduğunuz için müteşekkir olun ve Evrenin size verdiği her şey için minnettar olun. Evren bizim için çok şey yaptı. Evreni biraz şükranla geri vermek, Evreni daha da fazla şey yapmaya motive edecek ve hayatınıza daha fazla şey çekecektir.

Kaynak: https://www.sevgiforum.com/konular/cekim-yasasi-nasil-kullanilir.201/
 
Üst