Bimcell Bedava İnternet

Zeynep

Editör
4 Eyl 2016
166
74

Bimcell Bedava İnternet

Bimcell Bedava İnternet


Bimcell bedava internet kampanyaları ile faturalı ya da faturasız hangi hattı kullanırsanız kullanın sizler de artık internetinizin bitme sorunu ile karşılamayacaksınız. Her geçen gün kullanıcı sayısını ve müşteri kapasitesini artıran Bimcell bedava internet kampanyaları ile de kullanıcılarına pek çok hediye sunmaktadır. Özellikle Bimcell bedava internet paketleri ile sizler de sadece birkaç uygulama ile otomatik olarak hediye internet kazanabilirsiniz.

Bimcell hediye internet nasıl alınır?


Bimcell bedava internet kazanmak için pek çok farklı yolu deneyebilirsiniz. Eğer yeni bir Bimcell kullanıcı iseniz Bimcell yeni gelen müşterileri için hediye verme konusunda oldukça cömert davranarak her yeni hat müşterisi için 1 ay boyunca kullanabileceği 9 GB internet paketini hediye etmektedir. Bimcell bedava internet paketinden yararlanırken aynı zamanda bedava SMS ve dakika gibi çeşitli hediyeleri de kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için sadece Bimcell müşterisi olmanız yeterli olacaktır.

Bimcell kampanyalar 2021 yılında da devam ediyor. Eğer faturasız Bimcell hat müşterisi iseniz 30 GB internet hediye kampanyasından hemen faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece 30GB yazarak 5555’e mesaj göndermektir. 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 30 GB hediye internetiniz otomatik olarak faturasız hattınıza hemen yüklenecektir.

Bimcell bedava internet 2021 kampanyaları içerisinde en çok tercih edilen paketlerden birisi de hattınıza yükleme yaptıkça kazandıran hediye uygulaması. Eğer hattınıza 40 TL ve üzerinde bir yükleme yaparsanız yükleme yaptığınız andan itibaren 1 ay boyunca geçerli olacak olan 2GB bedava internet hediyenizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra 50 lira ve üzerinde bir yükleme yaparsanız Bimcell bedava internet hediyesi olarak 5 GB hediye internet kazanma şansınız olacaktır. Bu kampanyadan yararlanmak için sadece hattınıza yükleme yapmadan önce Bimcell Festival yazarak 4551’e mesaj gönderebilirsiniz.

Bimcell bedava internet kampanyalarından olan 25 liralık yükleme yapana anında 1 GB internet hediyesidir. Bimcell’in devamlı kampanyalarından biri olan bu paket için herhangi bir mesaj atmanıza gerek kalmadan sadece 25 liralık bir yükleme yapmanız hediye internet kazanmak için yeterli olacaktır.

Bimcell YOK bedava internet kampanyası


Bimcell bedava internet kampanyasından yararlanmak için tercih edebileceğiniz YOK bedava internet paketi uzaktan eğitim sistemini desteklemek için hazırlanan bir kampanyadır. Bu kampanyadan yararlanarak 6 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Eğer üniversite öğrencisi iseniz ve Bimcell müşterisi iseniz hattınıza yükleme yaptığınızda ya da yapmadığınızda da YÖK ile anlaşmalı olan kampanyada dahilinde hattınıza 6 GB hediye internet paketiniz anında tanımlanacaktır.

Bimcell bedava internet kazanmak için yeni bir hat alarak hattınızı aktif etmeniz hediye internet kazanmak için yeterli olacaktır. Yeni aldığınız hattınız aktif olduktan sonra sadece 30 gün içerisinde BİMCELL BONUS yazarak 4551’e kısa mesaj göndermeniz hediye internet kazanmak için yeterli olacaktır. Üstelik bedava internet dışında 250 dakika herkes ile ücretsiz konuşma ve 250 adet SMS hakkını da hediye olarak kazanabilirsiniz.

Bimcell bedava internet kazanmak için dilerseniz Bimcell internetinin nasıl olduğunu deneyerek de hediye internet hakkı kazanma şansınız bulunuyor. Bunun için sadece DENEME yazarak 5555’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. 1 ay boyunca kullanabileceğiniz bedava internet paketiniz size detayları ile mesaj yolu ile bildirilecektir.

Yeni bir hat almak ve Bimcell müşterisi olmak istiyorsanız sim kartınız 4,5G uyumlu ise Bimcell bedava internet kazanma şansını hak edebilirsiniz. Sadece Bimcell müşterileri için geçerli olan ve uygun şartları taşıyan hatlar için bir ay geçerli 30 GB bedava internetiniz hattınıza otomatik yüklenecektir.
 
Üst